Юрій Горбунов показав підрослого сина, якому виповнилось 5 місяців

Відомий телеведучий Юрій Горбунов поділився з шанувальниками радісною новиною. За словами чоловіка, 19 січня його молодшому сину виповнилося 5 місяців. З такої чудової нагоди шоумен опублікував рідкісні фото з маленьким Данилом. Кадрами він поділився на сторінці в Instagram.

Перед камерою щасливий батько постав у чорному вбранні. На руках Юрій Горбунов тримає 5-місячного сина та щиро усміхається. Також телеведучий показав рідкісну світлину, на якій позує з дружиною та дітьми. Зіркове подружжя позувало на тлі красивої ялинки.

У дописі зірка українського шоу-бізнесу повідомив, що не встигає спостерігати за тим, як росте його маленький син. За словами Юрія Горбунова, час летить з дуже великою швидкістю. Телеведучий неабияк щасливий, що має такого чудового сина. Нові фото шоумена відразу прокоментувала велика кількість юзерів.

Вони повідомили, що світлини з маленьким сином неабияк їх розчулили. Також кадри Юрія Горбунова оцінили його зіркові друзі та колеги. Серед них були Оля Полякова, Катерина Осадча та багато інших.

Читайте також: Анатолій Анатоліч повідомив, що його обікрали безхатьки


Не пропустіть