Юлія Саніна висловилась стосовно виховання свого сина

Українська виконавиця, вокалістка рок-гурту “The Hardkiss” та учасниця нового сезону “Танців з зірками” Юлія Саніна поділилася з шанувальниками деякими подробицями того, як виховує свого 4-річного синочка Данила.

В рамках проєкту “Діти проти зірок”, Юлія зізналася, що хлопець росте занадто енергійним, обожнює бешкетувати й змушувати своїх батьків інколи ніяковіти. Втім, як зазначила знаменитість, вони з чоловіком ніколи його не карають, а лише намагаються пояснити, чому так робити не варто.

За словами зіркової матусі, Данило ніколи не був закомплексованим, у зв’язку з чим завжди міг сказати кожному усе, що про нього думає. Зокрема, хлопець регулярно перериває розмову дорослих, оскільки усі повинні “замовкнути й слухати”. Саніна зазначила, що вони кожного разу намагаються пояснити Данилу, що таке сімейна ієрархія, втім це не завжди працює.

В кінці знаменитість пожартувала, що хлопець виріс занадто енергійним через те, що мати під час вагітності ним постійно їздила по гастролях, а дитина тим часом “драйвувала в животі”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Юлия Санина (@the_hardkiss)

Читайте також: Юлія Саніна вразила кадрами з відвертої фотосесії


Не пропустіть