Юлія Саніна розповіла, як відсвяткувала 6-річчя сина в ОАЕ

Відома співачка Юлія Саніна не так давно повернулась з відпустки. Разом з рідними вона відпочивала в теплих краях. Артистка щасливою повернулась додому, поділившись чудовими емоціями та враженнями.

Також Юлія Саніна повідомила, що під час відпустки відсвяткувала день народження свого сина. Про це жінка розповіла у програмі “Світське життя”.

За словами Юлії Саніної, в день народження сина вся сім’я відправилась до найбільшого парку атракціонів, який знаходиться в ОАЕ. Там вони чудово провели час, розважаючись та катаючись на різних гірках. Потім зіркова сім’я відправилась з іменинником до торгового центру. Люблячі батьки купили 6-річному Данилу все, що він хотів.

Юлія Саніна повідомила, що в день народження її син захотів лише три іграшки, а саме, машинку, конструктор та комп’ютер з іграми. За словами виконавиці, хлопчик залишився дуже задоволеним від відпустки.

Співачка заявила, що сімейні подорожі лише зближують її з рідними. Юлія Саніна насолодилась кожною хвилиною відпочинку та щаслива повернулась додому. Фоловери назвали зірку чудовою мамою та побажали завжди бути такою радісною й задоволеною.

Читайте також: Катерина Осадча розчулила шанувальників новою світлиною з сином


Не пропустіть