Євгенія Власова розповіла, як їй вдається так гарно виглядати в 43 роки

Знаменита артистка та учасниця шоу “Танці з зірками” Євгенія Власова вирішила розсекретити, як їй вдається мати такий чудовий вигляд. Подробицями зірка поділилась в соцмережі Instagram. Виконавиця повідомила, що ретельно стежить за своїм здоров’ям, тому має напрочуд молодий вигляд.

43-річна Євгенія Власова часто хизується стрункою фігурою та красивим обличчям. Жінка зізналась, що їй постійно говорять компліменти, тому артистка вирішила поділитись секретами краси. На сторінці в Instagram Євгенія Власова опублікувала новий пост, в якому розповіла про свій щоденний догляд та харчування.

За словами співачки, кожний її ранок розпочинається із зарядки та розтяжки. Також жінка випиває склянку чистої води. Харчується Євгенія Власова здебільшого овочами та зеленню. Вона рідко вживає м’ясо та купує лише органічні продукти.

А ще артистка розповіла, що ніколи у своєму житті не палила. Алкоголь Євгенія Власова теж майже не вживає. Жінка користується органічною декоративною косметикою. Однак, вона не планує позбавлятись від своїх зморшок. Євгенія Власова зізналась, що старість це випробовування для кожної людини. Тому для артистки всі бабусі та дідусі красиві.

Фоловери подякували зірці за корисну інформацію й засипали її компліментами. А ще вони побажали Євгенії Власовій завжди бути такою оптимістичною та позитивною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Evgeniya Vlasova (@eygeniavlasova)

Читайте також: Наталка Карпа відверто розповіла про проблеми у шлюбі


Не пропустіть