Євген Кошовий ошелешив фанів своїм зізнанням, показавши весільні фото 14-річної давності

Євген Кошовий, який є відомим шоуменом та комічним актором, вирішив поділитися відвертим зізнанням. Також він показав весільну світлину 14-річної давності.

Зірка українського шоу-бізнесу заявив, що одружився у 24-річному віці. Однак, через свою нерішучість Кошовий дуже довго не міг наважитись на такий важливий крок.

За словами актора, він написав своїй майбутній дружині смс лише через три місяці після знайомства. Також Євген Кошовий зізнався, що закохався в жінку з першого погляду. Однак, вона ніяк не реагувала на почуття актора.

Через деякий час чоловік наважився на серйозний крок. Саме по телебаченню він зізнався Ксенії у своїх почуттях. Однак, побачення у пари так і не відбулося. Євген Кошовий був впевнений, що ніколи не зможе побудувати стосунки з Ксенією. Проте, одна зустріч змінила абсолютно все.

Чоловік випадково зустрів майбутню дружину на заході балету Freedom. Він подарував їй розкішний букет квітів й збирався йти додому. Однак, Ксенія запросила актора провести час у компанії її знайомих.

Кошовий погодився й після тієї зустрічі почав зустрічатись з дівчиною, в яку був неймовірно закоханий. Пізніше пара одружилась.

Читайте також: Олена Кравець з’явилась на сцені з поламаною ногою


Не пропустіть