Яку сукню вибрати: 4 головних тренди осені 2020

Сукня – незамінний елемент жіночого гардеробу. Вона завжди буде доречною та ніколи не підведе. Потрібно лише вибрати відповідну модель для погоди і заходу.

Тенденції для майбутньої осені були представлені ще на передсезонних показах. Ефектні коміри і яскрава клітинка – одні з двох найпопулярніших трендів на осінь 2020 року. Яку сукню вибрати для цього осіннього сезону? Про це читайте у нашій статті.

Отже, яке вибрати сукню: чотири головних тренда осені 2020.

Сукні з ефектним коміром

Від подіумів Gucci до колекції Ganni ефектні коміри – помітна риса, яка в цьому сезоні панує серед суконь і блуз. Зокрема, коміри з оборками сьогодні, здається, усюди. Це один з головних трендів осіннього сезону 2020 року.

Трикотажні обтягуючі сукні

Ми можемо подякувати Jacquemus за цей тренд. Приталені трикотажні міді-сукні вже привернули увагу багатьох впливових людей у ​​всьому світі.

Яскрава клітинка

Клітинка це популярний вибір для осіннього сезону. Але в 2020 році актуальними будуть сукні в яскраву клітинку. Сучасні лейбли, включаючи Baum und Pferdgarten і Ganni, прийняли цей стиль.

Напівпрозорі сукні з принтом

Напівпрозора тканина з принтом, буде найбільш актуальним вибором для сезону осінь-зима 2020/2021. Французький дизайнер Марін Серр включає цю тенденцію в свої колекції протягом декількох сезонів.

Але саме цієї осені імениті і більш доступні бренди відстоюють цей тренд. Підходить практично будь-який принт – від тай-дай до квіткових і абстрактних візерунків.

Читайте також: Модні куртки на осінь 2020: 7 головних трендів


Не пропустіть