“Якщо не народиш, я піду”: Катерина Кухар пригадала, як чоловік погрожував їй ультиматумом

Українська прима-балерина Катерина Кухар пригадала, як чоловік пригрозив їй тим, що піде від неї, якщо вона не народить йому дитину.

В рамках проєкту “Життя відомих людей”, знаменитість зізналася, чому довгий час не могла наважитись народити первістка. За словами Каті, більшість балерин боїться завагітніти, чи піти в декрет через страх, що це може зруйнувати їх кар’єру. У зв’язку з тим, що танцівниці потрібні сцені доти, поки вони в хорошій формі — красуня довгий час ігнорувала пропозиції коханого чоловіка Олександра Стоянова завести дитину.

Зрештою, чоловік заявив, що зрозумів наскільки хитра його дружина й додав, що піде від неї, якщо вона не народить йому дитину протягом наступного року. Катерина, зі свого боку, доволі сильно образилась на нього й тиждень не спілкувалася з ним.

Зокрема, знаменитість постійно думала про те, чи піде від неї чоловік, якщо їй не вдасться завагітніти. Вже через деякий час Олександр вирішив особисто вибачитись перед Катею й сказав, що не покине її навіть, якщо вона відмовиться народжувати дітей, оскільки сильно любить.

В кінці Кухар зізналася, що материнство позитивно вплинуло на неї й допомогло розкрити себе на сцені з іншого боку.

Читайте також: Катерина Кухар поскаржилась на маленьку зарплату в хореографічному училищі


Не пропустіть