Які сумки будуть в моді взимку 2020/2021

Перше, про що варто нагадати: якщо ви купуєте сумку маловідомого бренду, то обов’язково звертайте увагу на фурнітуру. Іноді дешева блискавка, невдалі кнопки можуть зіпсувати весь вигляд сумки, хоча в мас-маркеті можна знайти гарні моделі сумок, і ніхто ніколи не здогадається скільки вони коштують.

Те ж стосується і написів (логотипу) на сумці. Ідеальна ситуація, коли будь-який напис на сумці взагалі відсутній, коли логотип бренду захований всередині і непомітний для сторонніх очей – така сумка завжди виглядає на порядок вище.

Тепер про популярні і актуальні на сьогодні моделі сумок.

Крос-боді

Сьогодні на ринку представлено неймовірне розмаїття таких сумок, і ви при бажанні легко можете підібрати свою модель, яка вам буде підходити по всіх параметрах.

Яка форма сумки крос-боді актуальна сьогодні?

Це сумка прямокутної, квадратної або напівкруглої жорсткої форми з кришкою-клапаном. Вона виглядає досить солідно і в цілому добре вписується в елегантні образи.

Сумка крос-боді, як правило, носиться через плече і, незважаючи на те, що вона розташовується спереду на стегні, багато дівчат сьогодні вважають за краще все-таки, щоб вона була не дуже маленька, тому що в неї повинні поміститися всі мінімально необхідні речі. Тобто в ідеалі все ж вона повинна бути середніх розмірів.

Сумки крос-боді можна також вибрати і в спортивному стилі, які виконані найчастіше з нейлону, який, до речі, зараз є модним матеріалом.

А якщо ви підберете ще й відповідний за кольором до сумки нейлоновий рюкзак, то будете виглядати дуже трендово.

Сумка-тоут

Таку сумку найчастіше вибирають дівчата і жінки, які ходять на роботу в офіс. Ця модель, як правило, має розмір формату А 4, тримає форму і зовні дуже нагадує сумку-шоппер, між ними іноді взагалі складно помітити різницю.

Сумка-тоут виглядає елегантно через конкретну форму, хоча їх розмір зараз тяжіє до більш зменшених варіантів. Тому сьогодні сумки-тоут і сумки-шоппери вже необов’язково виготовляють великих розмірів, більш актуальними стають компактні та середні варіанти.

При виборі такої сумки вам варто звернути увагу на ручки. Як правило, в сумку ми любимо скласти, крім найнеобхіднішого, ще багато всього, тому ручки у сумки повинні бути міцними, добре пришитими, або повинні бути достатньо широкими.

Сумка-шоппер може бути як м’якою, так і класичної більш жорсткої форми, але все ж не настільки жорсткою як сумка-тоут, тому підійде більше для розслабленого повсякденного образу. Якщо у вас немає такої сумки, тоді варто її придбати, тому що вона виручає у багатьох ситуаціях.

Сумка-багет

Це модель не нова, навіть можна сказати злегка вінтажна. Сьогодні вона знаходиться на піку популярності і, якщо ви – модна дівчина або жінка, обов’язково зверніть на них свою увагу.

Вона характеризується витягнутою формою, як правило тримає форму, має невеликі ручки, носиться в руці або вішається на плече.

Сумка-пельмень

За останній час таку модель випустили дуже багато брендів від люксових до мас-маркету, і головна фішка тут в тому, що чим більше на ній складок, тим крутіше вона виглядає. Такі сумки зі складками дуже часто інтерпретуються також у вигляді сумок-хобо, що мають напівкруглу витягнуту форму і є теж дуже модним варіантом.

Сумки-торбинки

Це, як і раніше, класна і актуальна тема. Сьогодні такі сумки тяжіють до більш зменшених і компактних розмірів, а їх ручки повинні бути довшими, ніж раніше, щоб їх можна було носити як крос-боді.

Сумка-банан

Це дуже м’яка сумка в формі банана, яка носиться на плечі і, як правило, добре виглядає і в класичних кольорах, і в яскравій гамі – тут різниці немає, головне, щоб вона добре вписувалася в ваш образ.

Поясні сумки

Звичайно, не можна сказати, що вони зараз на піку популярності і активно захоплюють ринок, але вони, як і раніше, актуальні. Якщо у вас є така сумка або ви збираєтеся її придбати – робіть це з упевненістю.

Рюкзаки

Рюкзак неймовірно зручний саме тим, що дозволяє звільнити руки і відчувати себе вільно.

Сьогодні немає якихось трендових моделей рюкзаків, вони давно всім відомі і зрозумілі: рюкзак з верхнім клапаном, з передньою кишенею або якісь їхні модифікації. Якщо ви хочете придбати якусь модну модель, просто придивіться до варіантів з нейлону, як уже було сказано вище, він зараз в тренді.

Стьобані і плетені сумки

Що стосується стьобаних сумок, майте на увазі, що сьогодні стібка стає більш масивною і об’ємною, так само як і плетіння – дрібне поступається місцем більшому, що теж виглядає не менш красиво.

Читайте також: Пуховики: основні тренди та правила вибору


Не пропустіть