Які шорти носити в 2020 році, щоб виглядати стильно

Літо вже близько, а це означає, що пора змінювати довгі штани і джинси на легкі шорти. Тим більше, що в цьому році будуть популярні різні моделі, з яких кожен знайде свою улюблену. Давайте разом дізнаємося які шорти носити влітку, щоб виглядати стильно!

1. Джинсові шорти

Класика літа – це джинсові шорти. Вони були у кожної жінки, а все тому, що такі шорти, як і джинси, дуже універсальні і зручні. У них не жарко, вони виглядають стильно і їх дуже легко носити. В 2020 році будуть популярними шорти різної довжини.

джинсові шорти

Майже всі варіанти будуть стильними: довгі, короткі, середні та інші. Неактуальними будуть тільки дуже короткі шорти. Вони виглядають вульгарно і підійдуть тільки для пляжу, а не для міста.

2. Короткі шорти

Знову ж, короткі шорти – це шорти, які закривають Вашу 5 точку. А дуже короткі шорти згодяться тільки на пляж. Короткі шорти будуть актуальними як для молодих, так і для дорослих жінок. Не підійдуть вони, мабуть, тільки дуже дорослим жінкам.

короткі шорти

У таких шортах не буде жарко. Для більш стильного образу вибирайте короткі шорти вільнішого крою, а не в обтяжку.

3. Бермуди

Шорти бермуди – це одна з найпопулярніших моделей шортів на 2020 рік. Їх можна носити не тільки влітку, а й в будь-які інші дні. Адже вони чудово поєднуються з різними варіантами верху, включаючи жакет, светр та інші.

бермуди

Бермуди вільні за кроєм, в них ноги будуть виглядати стрункішими. Плюс, це дуже стильно.

4. Шорти з високою талією

Завищена талія зараз дуже популярна. Не важливо, що Ви носите: брюки, джинси, спідниці або шорти. Така посадка робить ноги довшими, а талію вужчою. Але варто розуміти, що у більшості жінок ноги або дорівнюють тулубу, або коротші за нього. Але є ті, у кого ноги довші за тулуб, тому їм варто уникати такої посадки.

шорти з високою талією

Якщо ж Ви належите до першого типу, то сміливо носіть таку посадку. Вона зараз в тренді.

5. Шорти білого кольору

2020 рік просякнутий любов’ю до білого кольору. З ним модними вважаються взуття, аксесуари, блузи і шорти. Шорти в білому кольорі виглядають дуже цікаво і стильно. Велосипедки в білому кольорі можуть вчинити так само, як і джинси – вони будуть повнити і підкреслювати недоліки.

шорти білого кольору

А ось якщо взяти шорти вільного крою, то білий колір не буде Вас псувати. Він буде виглядати стильно.

6. Шкіряні шорти

Шкіряний одяг дуже актуальний в 2020 році. Тому зі шкіри роблять будь-який одяг. У тому числі і шорти. Шорти з еко-шкіри будуть виглядати ефектно і стильно, але вони підійдуть скоріше для вечірніх прогулянок, а не для повсякденного носіння.

шкіряні шорти

Все ж слід враховувати, що шкіра і еко-шкіра будуть гріти, а не охолоджувати Вас. Тому в спеку під сонцем в таких шортах буде некомфортно.

7. Шорти в стилі сафарі

Стиль сафарі популярний вже не перший рік. Він пасує всім віковим групам та типам фігури. Адже тканини в такому стилі натуральні, кольори природні, а фасони вільні. Шорти в стилі сафарі будуть дуже актуальними в 2020 році.

Поєднуйте їх з ременями і різним одягом з тваринним принтом.

шорти в стилі сафарі


Не пропустіть