Як зрозуміти, що потрібно змінювати роботу?

Коли настає недільний вечір, як ви ставитеся до роботи наступного дня? Вам байдуже, чи ідея прийти до офісу наповнює вас почуттям стресу або страху? Звичайно, зміна роботи несе свої ризики та проблеми, хоч на сайтах по працевлаштуванню пропонують велику кількість актуальних вакансій. Тож як відрізнити, коли вам просто потрібно трохи часу, щоб розслабитися, і коли пора почати серйозно шукати інші посади?

1. Ви не відчуваєте себе цінними

Коли ви не відчуваєте, що ваш внесок цінується, ваша робота може стати менш корисною. Ці дві проблеми є явними ознаками того, що настав час змінити вашу нинішню ситуацію. Одним з основних компонентів здорових професійних відносин є те, щоб вас оцінили. Якщо ви не відчуваєте, що ваш внесок у роботі є важливим, визнаним і поважним, ви можете подумати про те, щоб рухатися далі

2. Оцініть свою продуктивність

Існує крива, на яку ми переходимо, коли починаємо певну роботу чи кар’єру: наш розвиток. Він має продовжувати зростати. У кожній роботі та кар’єрі є момент, коли він може почати падати. Незалежно від того, станеться це в перший рік чи через 20 років, якщо тенденція до спаду продовжується, настав час переходу.

3. Негативні почуття стають все сильнішими.

Якщо ви скаржитесь, відчуваєте негатив або найчастіше зосереджені на тому, що не працює, то це вірна ознака, що настав час подумати про зміни. Ось чому: якщо ви залишитеся і почуватиметеся недооціненими, недооплаченими та недооціненими, ці негативні почуття розширяться та вплинуть на вашу продуктивність, стосунки та репутацію.

4. Ваш організм страждає

Якщо ви маєте справу зі здоров’ям, і це явно не через стрес на роботі, це інша справа. Проте іноді відлучення від керівників та в наслідок кар’єрних змін, тобто люди переходять до кращих можливостей, їхнє фізичне та психічне здоров’я покращується. Тому стежте коли настав час для змін, перш ніж ваше здоров’я постраждає. .

5. Прогрес не здається ймовірним

Якщо ви перебуваєте на тій самій посаді без ознак просування протягом трьох або більше років, можливо, настав час переглянути доступні вакансії в інших місцях. По-перше, оцініть ваші поточні досягнення на посаді та будь-які контрактні зобов’язання, які можуть обмежити перехід. Потім перевірте ринок на наявність позицій. Навіть якщо ви не зробите жодного кроку зараз, варто знати, які варіанти актуальні

6. Ви відчуваєте, ніби даремно витрачаєте час

Настав час рухатися далі, якщо ви відчуваєте, що не працюєте на повну силу і що ваше життя проходить повз вас. Крім того, якщо ви байдужі до своєї роботи, то настав час пожвавити свої інтереси, щоб знайти те, що вам потрібно робити й чим ви хочете займатися. Щоб зробити перехід реальністю, знадобиться час, зусилля та правильна стратегія.


Не пропустіть