Як вибрати якісні чоловічі шкарпетки: на що звернути увагу?

На перший погляд найбільш незначним предметом чоловічого гардеробу вважаються шкарпетки, хоча думка стилістів кардинально інша. Сьогодні модні і стильні чоловіки навіть шкарпетки можуть використовувати, щоб створити оригінальний образ. Крім того, стилісти діляться масою порад, як поєднувати довжину, колірне рішення і дизайн шкарпеток із загальним образом та іншими предметами гардеробу. Для цього потрібні в першу чергу якісні чоловічі шкарпетки, які можна придбати за посиланням https://fainapara.com.ua/мужские-носки-весна-осень.

Сьогодні створенням модних і якісних шкарпеток займаються навіть брендовані марки, такі як, Calvin Klein, Gucci, а також спортивні марки Найк і Адідас. Останні модні тенденції також диктують тренди на кольорові і яскраві шкарпетки, важливо лише гармонійно поєднувати їх з загальним стилем в одязі. Для чоловіків різного віку та уподобань можна підібрати ідеальну пару шкарпеток, знаючи основні критерії вибору.

Що таке якісні шкарпетки?

Гарні чоловічі шкарпетки можна підібрати тільки в тому випадку, якщо мова буде йти про якісний товар від виробника. Але мало хто з чоловіків знає напевно, за якими критеріями можна оцінювати ступінь якості шкарпеток, якщо покладатися тільки на власні спостереження. Якісні шкарпетки відрізняються наступними показниками:

 • 100% натуральний склад гіпоалергенної тканини;
 • гнучкість матеріалів, завдяки яким шкарпетки легко приймають форму стопи, а після зняття повертаються до свого попереднього стану;
 • гідна ціна, яка обумовлена ​​якістю;
 • надійність виробника і його хороша репутація;
 • якісний крій, відсутність грубих швів.

При виборі якісних шкарпеток чоловікові в першу чергу потрібно звертати увагу на сезон року і погодні умови, так як цей предмет гардеробу покликаний зігрівати ноги в холодну пору. Крім того фахівці рекомендують ознайомитися з “анатомією” хороших шкарпеток, в якій передбачено кілька важливих складових – борт або гумка, сам слід і п’ята носка, носок, де ховаються пальці ніг, а також нижня і верхня частина сліду.

Як вибрати якісні чоловічі шкарпетки?

Тканина, з якої пошиті чоловічі шкарпетки, повинна бути гнучкою, натуральною, міцною, гіпоалергенною, так як шкарпетки експлуатується практично щодня.

Якщо чоловік не може визначитися, яким шкарпеткам йому варто віддати перевагу, стилісти радять звертати увагу на склад матеріалів.

Сьогодні представлені кілька варіантів тканин, з яких виробляються якісні шкарпетки, наприклад:

  • бавовна – гігієнічна, гігроскопічна, теплоізоляційна тканина, яка прослужить не один рік;
  • шерсть – чудова тканина за показниками теплоізолюючих властивостей, але є варіантом для неформальних моделей шкарпеток, а також допускає 10-30% поліаміду або ж нейлону;
  • льон – тканина з високим показником гігроскопічності, повітропроникності і гігієнічності, має високу зносостійкість;
  • бамбукове волокно – синтетичний матеріал останнього покоління з непоганими показниками зносостійкості і повітропроникності;
  • кашемір – м’яка і гнучка дорога тканина, яка гарантує максимально комфортне перебування в таких шкарпетках;
  • шовк – відмінний варіант для літніх шкарпеток, поєднується з урочистими і офіційними нарядами чоловіка.

Нерідко брендові найкрутіші шкарпетки для чоловіків виробляються з суміші шовку і кашеміру, але стандартними варіантами тканин виступають все-таки бавовна і шерсть.


Не пропустіть