Як вибрати правильну губну помаду

Експерти радять звертати увагу на склад помади і маркування.

Косметичні інгредієнти зазвичай перераховують у порядку зменшення їх кількості. Іноді виробники вказують спочатку діючі речовини, потім – допоміжні. На упаковці обов’язково має бути зазначена латинська назва компонентів косметики. Якщо речовина вказана тільки українською мовою – це явне порушення, яке повинно насторожити.

Напис «Parfum» повинен вказувати на те, що в складі засобу є ароматизатори. Наявність консервантів у косметиці необхідна для її безпеки. Всі назви консервантів повинні бути обов’язково перераховані в складі. Небажані компоненти в косметиці – поліетиленгліколі та жирні спирти. У складі помади не повинно бути антибіотиків, бензолу, брому і фурокумаринів.

На що потрібно звертати увагу при купівлі помади?

Найчастіше виробники хитрують і вказують на початку складу діючі інгредієнти, а далі другорядні в алфавітному порядку. Треба звертати увагу на кодові маркування, на барвники – натуральні та синтетичні. Все це зазначено дуже дрібним шрифтом. Якщо в складі зазначено Е 120 – це добре, це натуральний барвник. Е 171 – це штучний барвник і перша підказка, що таку помаду купувати не варто.

Добре, якщо в складі є бджолиний віск, олія макадамского горіха, карнаубський віск. Вони не шкодять, не сушать, шкіра губ не стоншується, не викликають свербіння та алергічних реакцій. Вазелін у складі помади не рекомендується.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть