Як вибрати біжутерію в інтернет-магазині “Модная Кошка”

Бренд «Модная Кошка» вже більше 15 років радує представниць прекрасної статі якісним товаром, одне з головних місць серед якого займає біжутерія для жінок. І може похизуватись неабияким вибором, не тільки в магазинах, а й на сайті можна знайти безліч різноманітних прикрас. Але іноді дівчатам буває складно визначитись із вибором тієї чи іншої прикраси, адже існує дуже багато різних красивих елементів, і хочеться купити все-все-все. Але, щоб допомогти вашому гаманцю і стилю, було вирішено зробити окрему рубрику, яка буде допомагати жінкам правильно підбирати біжутерію.

Біжутерія для жінок: як підібрати прикраси під образ і декольте

Елементи прикрас повинні доповнювати образ жінки і бути невід’ємною частиною її стилю, тому до вибору біжутерії потрібно підходити відповідально і співвідносити її до типу фігури і образу.

До того, як визначитись із біжутерією потрібно зрозуміти чи буде вона пасувати до інших прикрас. Так, наприклад, срібний кулон не пасуватиме до золотої обручки.
Якщо у вашої сукні круговий виріз, то краще вдягнути довгі вечірні сережки і оригінальну брошку в тон.

До сукні V-вирізом чудово підійде кулон на волосині або намисто.

До більш сміливого образу (шкіряна куртка або кольоровий піджак з однотонною блузою) пасуватиме більш грубі елементи біжутерії, такі як ланцюги, широкі каблучки або металеві браслети. Але в такому випадку важливо не надто захоплюватись, краще вибрати щось одне.

До класичних блуз і сорочок пасуватимуть короткі і довгі підвіски, намисто і заколки з перлинами. Сорочка повинна бути розстебнута на шиї.

Тонкий светр з високим коміром-горловиною добре виглядає з більш широкими прикрасами і невеликими брошками в тон.

Наряд можна оживити іншим кольором прикрас або розбавити напівпрозорими каменями.

Як підібрати прикраси під тип фігури

Струнким жінкам варто підбирати невеликі ажурні прикраси – намисто, кулон на волосинці, тонкі браслети. Також рекомендується уникати масивних довгих прикрас.

Високим жінкам пасують масивні кулони, намиста, браслети з перлин, екстравагантні брошки, влучно підібрані під образ.

Жінкам з об’ємними формами чудово пасуватимуть тонкі ніжні браслети або браслети на нитці, короткі, мініатюрні сережки, кулони на волосинках.

Власницям пишних форм рекомендують носити не надто довгі намиста і уникати довгих прикрас, адже це, навпаки, сконцентрує увагу на бюсті.

Якщо у жінки коротка шия, то влучно буде носити довгі підвіски, намиста і видовжені сережки.

Біжутерія для жінок повинна відповідати красі, стилю і темпераменту. Якщо правильно підібрати прикраси під стиль, то жінка в будь-якому разі буде виглядати неперевершено. Але головне у виборі прикрас, це не гнатись за останнім писком моди, а довірити вибір своєму відчуттю і серцю.


Не пропустіть