Як вибрати бандаж для вагітних

Вагітні жінки дуже чекають появи животика, але з часом він створює відчутний дискомфорт. Якщо пересуватися стає важко, дізнайтеся, як вибрати бандаж для вагітних, як його одягти і які види підтримки бувають. Він перерозподілить навантаження і зменшить неприємні відчуття.

Види бандажів для вагітних, як правильно вибрати модель

Приблизно після 22-25-го тижня внутрішньоутробного життя дитина починає тиснути на внутрішні органи, збільшується навантаження на м’язи і суглоби. У другому триместрі лікар може порекомендувати носити підтримуючий еластичний пояс або спеціальні труси.

Показання для фіксації живота:

 • великий плід;
 • шов на матці;
 • низьке розташування плаценти;
 • тазове передлежання;
 • поперековий остеохондроз і травми спини в анамнезі;
 • багатоплідна вагітність.

Види допологових бандажів:

 1. Фіксуючі еластичні труси зручні тим, що їх не видно під одягом. Вони добре тримають  живіт, знімають навантаження з попереку.
 2. Пояс – еластична стрічка з липучками. Легко підлаштовується під розмір. Одягають поверх одягу або білизни, в ньому комфортно і в спеку, і в холод.
 3. Універсальний – підходить для використання з 20-го тижня і після пологів. У цього еластичного пояса одна частина широка, вона під час вагітності підтримує спину. Передня частина з липучками – вузька.

Вибирайте бандаж на сайті https://www.medtechnika.com.ua/ строго за своїм розміром і обов’язково попередньо приміряйте. Не купуйте його з рук, пояс при активному носінні розтягується і втрачає свої характеристики.

Як вибрати і носити бандаж для вагітних?

Якісний бандаж потрібно купувати або в аптеці, або в спеціалізованому магазині. Бажано приміряти декілька моделей, це допоможе зорієнтуватися в багатстві вибору. На наступні вагітності краще придбати новий еластичний пояс або труси.

Як носити підтримку:

 • Одягають еластичний пояс строго лежачи. Це саме можна сказати і до трусів.
 • Розмістіть під спиною поперекову частину, закріпіть липучки трохи вище лобка.
 • Встаньте, переконайтеся, що вам комфортно, ніде не тисне і не тисне.
 • Час носіння не більше 3 годин підряд, потім треба так само лежачи зняти еластичну стрічку мінімум на 30 хвилин.

Якщо малюк протестує, сильно штовхається і вам явно дискомфортно – негайно знімайте утяжку. Краще ненадовго змінити ритм життя, частіше відпочивати і займатися дозволеною фізкультурою.

Дородовий бандаж допоможе з комфортом пережити другий і третій триместр. Вибирайте його індивідуально і дотримуйтесь періодичності носіння.


Не пропустіть