Як пришвидшити обмін речовин і спалити калорії

Те, наскільки швидко нам вдається схуднути (або як довго нам вдається підтримувати оптимальну вагу), залежить від багатьох факторів. До них належать швидкість обміну речовин і добові потреби в калоріях. Дуже зручно, що, замовляючи піцу онлайн, ви можете одразу побачити список інгредієнтів і їхню харчову цінність. Таку можливість надає швидка доставка піци у Вінниці https://lapiec-pizza.vn.ua/.

Як зробити піцу корисною?

Піца, куплена в ресторанах і навіть, здавалося б, традиційних піцеріях, часто є джерелом порожніх калорій. Вони йдуть від жирного м’яса, сирів, які видають себе за пармезан і моцарелу, а також великої дози оливкової олії (яка рідко є справжньою олією). Готуючи піцу вдома, ми повністю контролюємо те, що на неї кладемо. Та якщо ви вибираєте доставку LA П’ЄЦ, ви можете не перейматися про якість страв. Для приготування використовуються свіжі відбірні інгредієнти. Ви можете вибрати їх додатково, якщо забажаєте. Переходьте на сайт, щоб вигідно зробити смачне замовлення: https://lapiec-pizza.vn.ua/.

Якщо вирішите готувати піцу самостійно, варто замінити магазинну м’ясну нарізку, наприклад, на курку (смажену чи на пару). Покладіть на тісто багато різних овочів і посипте все зеленню, що полегшує травлення. Тоді піца не лише стане кориснішою, а й дозволить переконати дітей спробувати нові смаки. Потрібно лише пам’ятати, що жовті сири, які додатково піддаються випічці, доволі жирні, тому варто зосередитися на якості та додавати їх у помірних кількостях. Традиційний пармезан – хороший вибір, також можна використати моцарелу чи козячий сир.

Піца та кетчуп – це гармонійний дует, та якщо ми використовуємо готовий кетчуп, то з’їдаємо багато непотрібного цукру та солі. Тому краще приготувати домашній кетчуп або соус на основі натурального йогурту, часнику й трав. Тоді піца буде значно смачнішою та менш калорійною.

Як зменшити калорії?

Скоротіть калорії, але не різко. Ідея в тому, щоби поступово створити їхній дефіцит. Якщо ви перестараєтесь, ваш організм уповільнить ваш метаболізм. Це також почне руйнувати цінні м’язи, що спалюють калорії, для отримання енергії. Тому дефіцит повинен бути невеликим – у межах 200 калорій.

  • Снідайте ситно. Це те, що повинно посилити ваш метаболізм вночі та забезпечити енергією на цілий день. Не дарма ті, хто пропускає сніданок, із віком частіше борються зі збільшенням ваги. Якщо ви не любите їсти занадто багато вранці, використовуєте продукти, багаті білками. Вони довше підтримуватимуть відчуття ситості й допоможуть нарощувати м’язи.

  • Пийте каву, якщо хочете. Кофеїн стимулює центральну нервову систему, тому допомагає пришвидшити ваш метаболізм на 5-8% (приблизно 98-174 калорій на день).

  • Переконайтесь, що ваше тіло правильно зволожене. Вживання води може сприяти зниженню ваги, знижуючи споживання калорій і змінюючи обмін речовин. Адже ви замінюєте підсолоджені калорійні напої водою. Дослідники також вважають, що питна вода може сприяти ліполізу – розщепленню жирів і інших ліпідів.

Більшість із нас мріє про струнку фігуру. До того ж хочеться досягти цього без особливих зусиль, тобто без радикальних змін у щоденному раціоні та без регулярних фізичних вправ. Та це важко здійснити. Водночас зміна харчових звичок і способу життя під силу кожному. Бажаємо успіхів!


Не пропустіть