Як правильно вибрати стильні меблі в квартиру

Перше і найголовніше правило: меблеві предмети повинні прекрасно гармоніювати між собою і створювати єдиний комплекс. Сьогодні можна знайти різні меблеві набори – гарнітури. У більшості випадків вони виготовляються для якоїсь однієї кімнати: спальні, кухні, кабінету, дитячої. Перевага гарнітурів в тому, що вам не потрібно власними силами вибирати окремі інтер’єрні компоненти, можна всього лиш скористатися готовим рішенням дизайнера.

Як правильно вибрати меблі в житлову площу? Завчасно вирішіть, скільки меблевих виробів вам потрібно для будь-якої кімнати і як ви їх плануєте розставити. На даному етапі можуть з’явитися проблеми, які змусять вас відмовитися від придбання гарнітура і потрбіно буде купувати меблеві предмети поодинці. До речі, якщо вас цікавлять стильні меблі, радимо вам завітати в інтернет-магазин Krokwood.com за посиланням www.krokwood.com/.

Здебільшого проблем такого роду дві:

  • важко вибрати гарнітур з необхідною чисельністю предметів, їх може бути менше або більше. Тоді потрібно буде вирішувати, що зробити з «непотрібними» меблями або як відшукати відсутні предмети. Наприклад, якщо вам знадобиться докуповувати один стілець, він, швидше за все, буде відчутно відрізнятися від усього меблевого ансамблю;
  • одна кімната розділена на кілька практичних зон, наприклад, кімнатна частина відведена під кухню або їдальню, а частина – під спальну кімнату або кімнату для гостей. В даному варіанті приміщення доведеться обставляти окремими меблевими групами. Купувати для цих кімнат готові набори недоцільно.

Як правильно вибрати меблі в житлову площу

Не менш важливий фактор при виборі меблів – їх зручність. Уважно подивіться на меблеву форму і особливості її конструкції. Від цього може залежати кількість різновидів меблевого розміщення в інтер’єрі. Наприклад, дуже хороший варіант – меблі, що складаються або трансформуються. Існує дуже багато моделей, які одним рухом руки перетворюються з крісла в ліжко, з ліжка в шафу, з шафи в стіл. Основне, щоб у кімнаті вистачало місця для цих метаморфоз.

Якщо є можливість, підбирайте меблі класичних розмірів. Вони набагато функціональніші і легше встановлюються.

Якість меблів

Перевагу віддавайте меблям фабричного виробництва. Вони, в основному, вирізняються хорошою якістю. Більш того, великі виробники дають гарантію на свою продукцію, а до закінчення терміну гарантії клієнт, якщо знадобиться, може «наполегливо попросити» безкоштовний ремонт, заміну або повернення грошей за покупку.

Дуже добре, якщо в якості елементів для профілів застосовуються не залізні болти і шурупи, а пази і профіля. Під час покупки меблів з ламінату або МДФ і ДСП уважно подивіться на товщину плит з дерева, і ще на якість вичинки кромки по периметрах плит.

Якість м’яких меблів визначається використаною при її виготовленні оббивкою і наповненням. Чудовий варіант-оббивка з жакарду, ворсової тканини та інших природних матеріалів або шкіри, шкірозамінника, флока. Замість наповнювача сучасні виробники м’яких меблів в більшості випадків застосовують поролон, холлофайбер і інші подібні матеріали.


Не пропустіть