Як правильно обирати та дарувати квіти

Правильно обирати та вручати квіти – справжнє мистецтво, адже мовою квітів можливо сказати те, що людина не вирішується вимовити вголос. Грамотно підібраний букет може вказати на освіченість дарувальника. Але невірно обрана квітка може збентежити того, для кого вона призначена, та навіть зіпсувати відносини між знайомими.

Як визначити свіжість квітів

Що свіжіші квіти у букеті, то довше вони будуть дарувати радість та приємні спогади своїм власникам. Тому перед тим, як купити квіти оптом або вроздріб, треба вивчити наступні правила:

1. Листя на стеблах повинне бути зеленим. Його повна відсутність або наявність коричневого обрамлення та плями на листі свідчать про те, що квітка була зрізана вже давно.

2. Свіжі бутони троянд повинні трохи потріскувати при стискуванні їх біля ніжки та мати такий же колір, як розкриті квіти.

3. Еластичність пелюстка можна перевірити, відігнувши його трохи у бік. Якщо він швидко повернеться на своє місце, то квіти сміливо можна купувати.

4. Стебла троянд, тюльпанів, жоржин і гвоздик повинні бути пружними та твердими.

5. Бутони тюльпанів повинні бути закритими. Якщо їхні кінчики потемніли або трохи підсохли, квіти обирати не слід.

6. Лілії повинні мати на стеблах багато зелених бутонів. Пожовклі бутони вже не будуть розпускатися.

Нагоди для дарування квітів

Для кожного випадку є своя квітка. Маленький букет фіалок ідеально підійде жінці, а ось для чоловіка слід обрати іриси або інші квіти на довгих стеблинах. Для молодят категорично не підходять червоні троянди, айстри та гвоздики. Чужий чоловік не повинен дарувати червоні троянди заміжній жінці.

Квіти на день народження

В цьому випадку немає жорстких правил. Слід орієнтуватися на прихильність та смак іменинника. Можна зробити оригінальний подарунок, наприклад, блакитні троянди.

Подяка за гостинність

Щоб віддячити за гостинність, після від’їзду можна замовити доставку живих або свіжозрізаних квітів у магазині GoldenFlora, враховуючи смак господарів.

Народження дитини

Чоловік може віддячити своїй дружині за народження малюка, подарувавши їй букет зі 101 троянди або тюльпану. Не слід дарувати квіти, які мають сильний аромат. Це може спровокувати алергію у матері або дитини.

Квіти для весілля

Традиційним кольором весільних квітів вважається помаранчевий. Але також гармонічними для молодят стануть кали та білі троянди. Наречена буде чарівно виглядати з маленьким букетом фіалок.

Як дарувати букети

Раніше вважалося, що дарувати квіти в обгортці – моветон. Але зараз у деяких випадках оригінальна обгортка є часткою букета. Тому краще запитати у флориста, який буде складати композицію, як правильно її піднести.


Не пропустіть