Як модно одягнутися влітку цього року: поради стиліста

На носі вже літо, а це означає, що пора складати стильні образи для літніх прогулянок. Але як створити стильний образ, якщо мало що знаєш про моду? За допомогою деяких прийомів і хитрощів. Сьогодні ми розповімо, як виглядати модно влітку, щоб дивлячись на Вас, складалося враження, ніби Ви гуру стилю!

1. Натуральні тканини

Один з аспектів стильного образу – це дорожнеча. Він повинен виглядати дорого, при цьому коштувати він може доволі бюджетно. Влітку доволі спекотно, тому в синтетиці Ви відчуваєте себе некомфортно. “Убити двох зайців” відразу можна за допомогою натуральних тканин.

натуральні тканини

Натуральні тканини щільні, в них шкіра дихає, і Вам комфортно. До того ж натуральні тканини виглядають дуже дорого і додадуть образу стилю. Ідеальними на літо будуть бавовна, льон і шовк.

2. Вільні фасони

Повторимося, влітку доволі спекотно, що викликає дискомфорт в певних речах. В одязі в обтяжку Вам буде жарко, до того ж мокрі плями поту відразу ж проступлять на одязі. А цього мало хто хоче. Тому на літо найкраще використовувати вільні речі. Широкі штани з легкої тканини, вільні футболки та інше.

вільні фасони

Не плутайте вільний одяг з oversize. Останнє наважиться одягнути не кожен, а ось вільний одяг буде додавати стилю образу, при цьому Вам буде в ньому комфортно!

3. Білий одяг

У кожного сезону є певний колір, який виглядає більш стильно, ніж інші. Взимку це приглушені темні відтінки. Навесні і восени – бежеві та коричневі тони. А ось влітку – це білий колір. Всі відтінки білого додаватимуть Вам стилю. Класичний білий, молочний, слонова кістка і інші.

білий одяг

Білий колір виглядає свіжо, дорого, а на контрасті з засмаглою шкірою – яскраво. Якщо взяти одяг білого кольору і доповнити аксесуарами, то Ви будете виглядати дуже стильно.

4. Розставляємо акценти

Цікавий спосіб виглядати стильно влітку, це розставити акценти. Зазвичай акцент робиться на талію. Так ми ходимо цілий рік і влітку хочеться чогось незвичайного. Коли, як не влітку, носити різноманітні фасони, в яких можна змістити акценти. З акцентами на груди і стегна все зрозуміло, вони також зустрічаються часто.

розставляємо акценти

Але є й інші акценти. Можна зробити акцент на плечі, ключиці, зап’ястя, щиколотки і гомілки. Одягніть вільну безформну сукню. Спустіть її на плечі і у Вас буде акцент на ключиці. Одягніть відкрите взуття і зробіть акцент на щиколотку. Є безліч способів, знайдіть свій!

5. Комфорт понад усе

Ні для кого не секрет, що якщо людина відчуває себе комфортно і впевнено в одязі, то вона буде виглядати стильно і красиво. Зворотний бік: Ви ніколи не будете виглядати стильно, якщо Вам некомфортно в Вашому одязі, і Ви відчуваєте себе незручно.

Ви не будете виглядати стильно в бандажній сукні і розкішних туфлях на підборах, якщо Вам некомфортно в цьому. А ось в вільній сукні з взуттям на невеликому каблуці (або без нього) Ви будете виглядати на всі 100. Тому вибирайте те, в чому Вам комфортно.

Комфорт понад усе

Перш за все в моді зручність, а вже потім краса. Головне, щоб Ви відчували себе зручно в одязі. Адже Ви не будете впевнені в собі, якщо у Вас буде стирчати животик або будуть боліти ноги. Тому завжди вибирайте те, в чому відчуваєте себе впевнено.


Не пропустіть