Як дівчатам носити круті чоловічі куртки і виглядати чудово

Нам потрібен час, щоб зрозуміти, що чоловічий гардероб – це модна стихія для поціновувачів стилю oversize. Спочатку, ми почали знімати зі своїх бойфрендів толстовки і тепер ми вже не можемо зупинитися. Особливо, якщо говорити про куртки. Бомбери, піджаки і, навіть, джинсові куртки. Це так круто, хто тут може встояти?

Як носити чоловічу куртку бомбер в стилі гранж дівчатам?

Бомбери в стилі мілітарі проникли в вуличний стиль за допомогою таких модних дівчат, як Хейлі Болдвін і Кендалл Дженнер. Зелений хакі на п’ять розмірів більше ніж необхідно – цей негабаритний дизайн ідеально контрастує з дуже шикарними і витонченими нарядами, надаючи граціозності і ноти гранжу.

Як носити піджаки з чоловічого гардеробу?

Те, як ми носимо чоловічі костюми, вже повністю освоєно, і у нас навіть є короткі версії для літа! У Копенгагені, це вже стало тенденцією і модні дівчата створюють легкі і блискучі комбінації з чоловічим піджаком. Як? Дивіться нижче …

Стиль рок-н-рол і чоловіча байкерська куртка

Ми дякуємо Хейлі Болдвін за її втручання в стиль oversize, тому що вона відповідає за тестування цих тенденцій. Щоб, потім показати нам, як носити мото-куртку. Ключ полягає в підтримці балансу обсягів – комбінуйте об’ємну куртку з одягом, що облягає вашу фігуру.

Тепер ви не повернете джинсову куртку своєму бойфренду!

До тих пір, поки не прийде час, щоб почати носити більш теплі куртки, ми будемо носити денім з трендовими джинсовими куртками, але більш перебільшеною версією. Де ми можемо їх знайти? У чоловічому відділі будь-якого бренду, набагато більше розмірів, ніж необхідно.

 

Джерело ohfashion
Не пропустіть