“Я не відчувала себе жінкою”: Хейлі Бібер про колишніх коханих свого чоловіка

23-річна Хейлі Бібер зізналася, що її зачіпали за живе постійні порівняння з екс-коханими свого 25-річного чоловіка. Шанувальниці Джастіна Бібера змушували модель сильно переживати.

Подружжя запустили нове шоу на карантині, в рамках якого вони відповідають на всі питання фанатів. На цей раз зоряну пару попросили прокоментувати, як вони відчувають себе, коли будь-хто може висловитися про їхні стосунки в Мережі.

Джастін відразу ж переадресував це питання дружині, а Хейлі повідомила, що їй і справді є що розповісти. “Чесно кажучи, це дуже не легко”, – заявила місіс Бібер. Блондинка зізналася, що у неї були дуже складні часи, коли вона гостро реагувала на коментарі сторонніх і на нескінченні порівняння її з попередніми дівчатами Джастіна.

“Я опинилася в такому становищі, що просто перестала відчувати себе жінкою”, – відверто розповіла Хейлі. Вона підкреслила, що їй було непросто впоратися з такими ситуаціями. Зрештою модель змогла побороти ці почуття і навчилася закривати очі на критику.

“Мені допомагали нагадування самій собі, що люди просто хочуть змусити мене переживати, тому що самі проходять через щось подібне”, – заявила модель в ефірі шоу The Biebers on Watch на Facebook.

Найчастіше Хейлі порівнюють з Селеною Гомес. Відносини Джастіна і співачки важко було назвати безхмарними, а за їх романом стежив буквально весь світ. Однак два роки тому вони остаточно розлучилися.


Не пропустіть