“Я – актриса”: зірка “Кріпосної” розповіла про роман з партнером по шоу “Танці з зірками”

Учасниця шоу “Танці з зірками 2019” Ксенія Мішина прокоментувала чутки про свій роман з партнером по паркету Женею Котом. Зірка серіалу “Кріпосна” поспілкувалася з Машею Єфросиніною та відповіла на провокаційне запитання.

Після пристрасних виступів на шоу “Танці з зірками” в мережі почали обговорювати можливий роман Ксенії і Євгенія. Ведуча Маша Єфросиніна поцікавилася у актриси, навіщо партнери демонструють пристрасть і цілуються під час номера в прямому ефірі шоу.

“Я – актриса. Наші номери побудовані на сюжетності. Якщо я не буду використовувати свою акторську майстерність, мої танці будуть ніякими, тому що танцювати я не вмію”, – відповіла Мішина, заперечуючи всілякі почуття між нею і Котом.

Нагадаємо, що Женя Кот одружився на 28-річній гімнастці, моделі і 4-кратній чемпіонці світу з танцю на пілоні – Наталії Татаринцевій в січні 2019 року.

“Я вкрай шанобливо ставлюся до сімейного життя. У моєму житті був момент, коли чоловік через мене пішов з сім’ї. І нічого хорошого… ні до чого це не привело. Не знаю, звинувачувати себе за це чи ні…  виникло почуття. Але немає чистоти там. Я на цей крок ніколи не піду “, – додала Ксенія Мішина.

 

 

Джерело Сьогодні

Не пропустіть