Вигідні акції на суші у Вінниці

Японська кухне не втрачає своєї популярності, тому поступово починає діяти все більше ресторані, де можна її спробувати. Але, якщо ви обрали мережу Суші Мастер, вам також будет доступна безкоштовна доставка суші у Вінниці. Це дозволяє заощаджувати на лише кошти, а й час. До того. Тут регулярно діють знижки на різні позиції з меню.

Популярні акції в Суші Мастер

Онлайн-ресторан Суші Мастер намагається зробити японську та паназіатську кухню максимально доступною, тому тут часто діють знижки та доступні акційні пропозиції. Щоб побачити актуальні позиції, які пропонують за зниженою ціною потрібно лише зайти на сайт закладу. Найчастіше знижки діють на сети та дозволяють зекономити від 30 до 50 % від вартості.

Якщо у вас немає можливості зайти на сайт, щоб вивчити меню, варто звернутись за вказаним номером до консультанта, який допоможе обрати страви та оформити замовлення. Спеціаліст дасть детальну інформацію про всі діючі акції.

Також в мережі Суші Мастер періодично діють щасливі години, протягом яких можна зробити замовлення за зниженою ціною або отримати порцію ролів безкоштовно. Окрім цього, в ресторані іноді проводять різноманітні вікторини. Детальна інформація про них завжди опублікована на сайті. Зазвичай потрібно дати правильну відповідь на певне питання, щоб отримати знижку або безкоштовну порцію.

Ще одна перевага Суші Мастер полягає в тому, що всі іменинники можуть скористатись знижкою 20 %. Це спеціальна пропозиція, яка дає не лише в день народження, а й за три дні до та після нього. Але скористатись знижкою можна лише один раз.

Якщо клієнт обрав сет, його доставлять безкоштовно, тому варто погоджуватись на послугу кур’єра. Забирати замовлення самостійно не завжди зручно, до того ж воно може охолонути, якщо в складі є гарячі роли. Але працівник магазину доставить замовлення теплим та свіжим завдяки спеціальній сумці-холодильнику.

Переваги замовлення в Суші Мастер

Суші Мастер – це онлайн ресторан, який працює виключно на доставку та самовивіз, тому поїсти в залі закладу неможливо. Але завдяки цьому ціни в меню тут досить доступні. Також клієнти отримують гарантію якості та допомогу з вибором страв и оформленням меню, якщо це потрібно.

Також цей заклад має й інші переваги, серед яких:

  • великий вибір страв та періодично оновлення меню;
  • якісне обслуговування;
  • можливість скористатись безкоштовною доставкою;
  • постійній акції.

Для приготування всіх страв використовують свіжі та якісні інгредієнти, тому й смак завжди на висоті. Завдяки цьому багато покупців стають постійними клієнтами мережі Суші Мастер.

Зазвичай кур’єру потрібно близько 1 години для того, що привезти замовлення. Все залежить від завантаженості кухні, ситуацій на дорогах та місцезнаходження клієнта. Але за необхідності можна зробити попереднє замовлення на певну годину і його гарантовано доставлять на обраний час. Завдяки цьому клієнту не доведеться турбуватись.


Не пропустіть