Володимир Дантес відверто розповів про те, як неодноразово зраджував своїм обраницям

Український виконавець Володимир Дантес зізнався, що неодноразово зраджував своїм колишнім обраницям до стосунків з вокалісткою гурту “Время и Стекло” Надією Дорофєєвою.

Під час інтерв’ю в рамках проєкту “Ж F*CKTOR”, співак одразу зауважив, що жодного разу не зраджував своїй коханій дружині. Втім, в попередніх стосунках постійно крутив інтрижки з іншими дівчатами.

За його словами, найімовірніше те, що йому просто зірвало дах через популярність. Як зазначив Володимир, перші інтимні стосунки він мав ще у 20 років. Вже через короткий проміжок часу співак став доволі популярним і йому здавалося, що усі дівчата навколо нього хочуть його, й він їм потрібен.

“Я чинив тоді, як свиня.”

Найцікавіше те, що чоловік майже нічого не відчував, хоча коли слухав чужі історії про зради, інші розповідали про огидне відчуття до самого себе. Втім, Володимир завжди переконував себе у тому, що його дівчина, нібито, не варта уваги.

В кінці Дантес зізнався, що довгий час несерйозно ставився до романтичних стосунків, однак усе змінилося після зустрічі з Надею.

Читайте також: Ми вже думаємо: Дантес відверто розповів про поповнення у родині


Не пропустіть