Володимир Дантес відверто розповів до кого ревнує свою дружину Надю Дорофєєву

Нещодавно український співак Володимир Дантес вирішив повернутися в шоу-бізнес та випустив свій перший альбом під назвою “Твоя любимая музыка”. До цього чоловік був у складі гурту “ДіО.фільми”, після розпаду якого 5 років працював радіо та телеведучим.

Так, у своєму інтерв’ю для Люкс ФМ Дантест вирішив відверто розповісти про ревнощі у його сім’ї. Співак зізнався, що були такі випадки, коли він страшенно ревнував свою дружину Надю Дорофєєву до її колег по сцені. Це відбувалося через те, що жінка дуже часто допомагала їм у професійному плані.

Володимир зазначив, що коли кохана дає йому якісь поради, він часто вмикає “самця” та ігнорує жінку. Проте, насправді чоловік все ж таки робить так, як сказала йому дружина, адже він довіряє їй як артистці та рідній людині. Варто також зазначити, що Дорофєєва написала один із треків, який увійшов в новий альбом Дантеса.

Крім цього, Володимир розповів про заздрість, яка присутня в кар’єрі будь-якого артиста. Чоловік не вважає це поганою рисою, навпаки, це почуття, яке дає йому поштовх рухатися вперед та досягати поставлених цілей. Також він зізнався, що нерідко заздрить успіху своїх колег по сцені, але все це не несе жодного негативу.

Читайте також: Наталка Могилевська розкрила секрет свого схуднення


Не пропустіть