Влад Яма зізнався, що колись був ініціатором розлучення зі своєю майбутньою дружиною Ліліаною

Знаменитий український хореограф Влад Яма приголомшив кумирів своїм зізнанням. У програмі “Життя відомих людей” чоловік відверто розповів, що колись був ініціатором розлучення зі своєю дружиною. За словами Влада Ями, закохана пара пройшла через велику кризу, яка могла закінчитися розлученням.

Через два роки після знайомства з Ліліаною Влад Яма помітив, що між парою виникає дуже багато суперечок. Закохані постійно сварилися та не могли порозумітись одне з одним. Після таких виснажливих стосунків хореограф вирішив поставити відносини на паузу.

Протягом двох місяців пара не бачилась. Ліліана поїхала за кордон, а Влад Яма насолоджувався холостяцьким життям. Проте, пізніше чоловік зрозумів, що страшенно сумує за коханою.

Через деякий час Влад Яма вирішив повернути Ліліану. Він, навіть, звертався за допомогою до майбутньої тещі. Хореограф постійно телефонував дівчині, але та не відповідала. Проте, пізніше Ліліана вийшла на зв’язок. Парі все-таки вдалося відновити свої стосунки. А через п’ять років Влад Яма зробив коханій пропозицію.

Читайте також: Влад Яма показав, як виглядає його батько


Не пропустіть