Влад Яма спантеличив своїм зовнішнім виглядом, поставши в образі Нео з “Матриці”

Відомий хореограф Влад Яма неабияк здивував мережу своїм перевтіленням. У п’ятому випуску “Танців з зірками” він з’явився в образі Нео з фільму “Матриця”. Влад Яма, навіть, поділився з фоловерами світлинами, які запостив на сторінці в Instagram.

Перед камерою хореограф постав з акуратно укладеним чорним волоссям. Також Влад Яма одягнув чорну футболку, шкіряний плащ такого ж кольору й доповнив образ темними окулярами.

У прямому ефірі “Танців з зірками” хореографа впізнали не відразу. У дописі Влад Яма пожартував, що минулого ефіру його заміняв Нео. На світлинах Влад Яма продемонстрував незворушний вираз обличчя.

За словами шанувальників, в такому образі вони бачать хореографа вперше. Фани оцінили нові кадри чоловіка, засипавши його компліментами. Однак, велика кількість фоловерів повідомила, що лисина Владу Ямі личить набагато більше.

Зовнішній вигляд зірки українського шоу-бізнесу прокоментувало багато фанів. Вони порівняли чоловіка з героєм фільму та подякували за таку ефектну появу. За словами шанувальників, Влад Яма все частіше дивує їх своїми образами.

Читайте також: Обурена Ольга Сумська поскаржилась на своїх сусідів


Не пропустіть