Влад Яма розповів, як на дієті набрав вісім кілограмів

Відомий український хореограф та суддя проєкту “Танці з зірками” Влад Яма веде активний спосіб життя та постійно тримає себе у формі. Він є кумиром та прикладом для багатьох українців. Проте, щоб будувати успішну кар’єру, танцівнику нерідко приходилось йти на певні жертви.

Так, Влад розповів, що сильно схуд 14 років тому, коли був суддею на проєкті “Танці з зірками”. Під час зйомок не тільки учасники, а й судді потерпали від сильних фізичних та емоційних навантажень. Саме стрес став причиною такої різкої втрати ваги.

Саме тоді, щоб повернути Яму в нормальну форму, його тренер призначив йому спеціальну дієту для спортсменів, яка передбачала вживання великої кількості білка. Дотримуючись запропонованого раціону, Владу вдалося швидко повернути свою нормальну вагу та набрати 8 кілограмів.

Хореограф також зазначив, що практично завжди обмежує себе в харчуванні але ніколи не був прихильником фруктових дієт. Влад зазначив, що завжди знає, що можна вживати, а що їсти не варто, і намагається не порушувати свої правила. Чоловік дуже полюбляє черешню та кавуни але, він не вірить, що на кавуновій дієті можна схуднути.

Читайте також: Даша Квіткова показала, як змінилась її фігура після пологів


Не пропустіть