Віталій Козловський розповів про стосунки зі своєю концертною директоркою

Популярний український виконавець Віталій Козловський вирішив поділитись подробицями особистого життя. Чоловік відверто розповів про стосунки зі своєю концертною директоркою Юлією Бакуменко.

У програмі “Зірковий шлях” співак повідомив, що довгий час ходили чутки про його роман з жінкою. Проте, зірка українського шоу-бізнесу жодного разу їх не підтвердив.

Також виконавець розповів, що спочатку Юлія була його шанувальницею. Вона відвідувала кожний концерт співака та намагалась привернути до себе увагу чоловіка. За словами Віталія Козловського, на одному з виступів Юлія виконала роль адміністраторки, добре впоравшись зі своїми обов’язками.

Саме тоді артист замислився над їхньою співпрацею. Щоб працювати з Віталієм Козловським, жінці довелося переїхати до Києва. Зірка українського шоу-бізнесу зізнався, що жодного разу не пожалкував про своє рішення.

За його словами, Юлія Бакуменко чудово справляється зі своїми обов’язками. Також Віталій Козловський додав, що з концертною директоркою в нього особливий зв’язок.

З нею артист перебуває у чудових стосунках. Виконавець не підтверджує чутки про роман з Юлією. Однак, Віталій Козловський і не заперечує, що ставиться до неї, як до коханої людини.

Читайте також: Катерина Осадча показала свою елітну автівку, вартість якої 3 мільйони гривень


Не пропустіть