Вікторія з «НеАнгелів» розповіла про розпад групи, конкуренцію з Камінською та возз’єднання дуету

Українська співачка Вікторія Смеюха, екс-учасниця дуету «НеАнгели» зізналася, що була дуже засмучена новиною про розпад групи. Крім цього, вона розповіла про конкуренцію з колегою Славою Камінською та зізналася, чи виступає колектив колишнім складом. Всі секрети артистка видала в інтерв’ю для шоу «Слава+» на YouTube-каналі «Люкс ФМ».

Вікторія зізнається, що важко сприйняла новину про розпад колективу але з вдячністю ставиться до 15-річної історії дуету. Вона згадала, що відчувала після оголошення про припинення існування дуету.

«Я дуже засмутилася, мені потрібно було прощатися зі звичайним життям, до якого я звикла», – згадала співачка.

Вона додала, що останній рік роботи колективу був далеко не безхмарним – дует «практично доживав», все було «хитко».

На даний момент «НеАнгели» виступають на закритих корпоративах, і попит на концерти групи тільки зріс після новини про розпад. Нових пісень колектив не записує. Вікторія вважає, що поступово нанівець зійде і цей вид діяльності але поки глядачі з дуетом прощатися не готові.

«Занадто багато ми дали людям, щоб ось так різко піти», – зазначає Смеюха.

Артистка згадала, як неодноразово музиканти билися з замовниками, коли ті проявляли до Слави і Вікторії підвищений інтерес. Співачка відзначає, що у дуету завжди був чоловічий менеджмент, готовий прийти артисткам на підмогу в спірних ситуаціях.

Смеюха прокоментувала конкуренцію з Камінською, адже співачки буквально одночасно випустили сольні сингли. При цьому, трек Слави «Слава Богу» встиг зібрати понад 6 млн. переглядів, тоді як пісня Вікторії «Ми не ангели» не набрала і 1 млн.

«Є деякі моменти, які ми не можемо до кінця говорити на камеру. У кожного артиста є своя стратегія. Можливо, я свою не вибудувала настільки чітко, як це робила Слава. Але я відчуваю, як моя пісня пішла в народ. Навіщо розкривати таємниці золотого ключика під назвою «шоу-бізнес»? Як в будь-якому бізнесі – це бізнес», – зазначила артистка.

Читайте також: Вікторія Смеюха зізналась, що могла б закрутити роман з Дзідзьо


Не пропустіть