Вікторія Смеюха відверто розповіла про бійку зі Славою Камінською

Вікторія Смеюха, яка була однією з солісток гурту “НеАнгели” спантеличила мережу своїм зізнанням. Через декілька місяців після того, як гурт розпався, жінка вирішила відверто розповісти про напружені стосунки зі Славою Камінською.

“НеАнгели” користувалися шаленою популярністю в Україні та проіснували цілих 15 років. Проте, ні для кого не було секретом, що Вікторія і Слава, попри професійну співпрацю на сцені, часто не ладнали поза нею.

Так, у своєму інтерв’ю для програми “Неймовірна правда про зірок” Смеюха нарешті заговорила про відверту неприязнь з боку Камінської. Жінка зазначила, що одного разу Слава на стрималась і спричинила бійку між учасницями гурту. Вона добряче потягала Вікторію за волосся, а причиною цього стало банальне запізнення. Наразі, зірка воліє не згадувати про цей неприємний інцидент та прагне якнайшвидше викреслити його зі свого життя.

Крім цього, Смеюха зізналась, що ніяким чином не впливала на стосунки свого колишнього продюсера Юрія Нікітіна та відомої української співачки Ольги Горбачової. В мережі ходять чутки, що саме вона стала причиною їхнього розлучення. Смеюха зазначила, що це не правда, адже вона б ніколи не руйнувала чужу сім’ю.

Читайте також: Володимир Остапчук звинуватив ексдружину в порушенні його батьківських прав та викликав поліцію.


Не пропустіть