Віктор Павлік зізнався, через що в нього виникають суперечки з молодою дружиною

Знаменитий український артист Віктор Павлік вирішив поділитись з фанами подробицями особистого життя. На цей раз 55-річний виконавець розповів, через що свариться з молодою дружиною.

За словами Віктора Павліка, він абсолютно нормально ставиться до сварок. За словами чоловіка, в кожного подружжя є якісь суперечки та непорозуміння.

Популярний виконавець зізнався, що найчастіше свариться з Катериною Реп’яховою через побутові речі. За словами Віктора Павліка, його дружина постійно примушує виконавця слідкувати за новинками моди та носити трендовий одяг.

Проте, артист не любить багато часу приділяти зовнішньому вигляду. Чоловік носить лише зручний та комфортний одяг. Однак, Віктор Павлік похизувався, що подружжя завжди радиться одне з одним та проявляє максимальну турботу.

Також артист прокоментував й те, що у багатьох складається враження, ніби він підкаблучник. Проте, за словами співака, це зовсім не так. Зірка українського шоу-бізнесу заявив, що дружина ніколи не звертається до нього в приказному порядку.

Катерина Реп’яхова поважає чоловіка та знає всі його недоліки й переваги. А ще артист зізнався, що дуже пишається своєю коханою. За словами Віктора Павліка, вона постійно себе вдосконалює, навчаючись на власному досвіді.

Читайте також: Ілона Гвоздьова вразила мережу неймовірною схожістю з 10-місячним сином


Не пропустіть