“Відправила мене в нокаут”: Маша Єфросиніна розповіла про виховання доньки

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна, яка нещодавно показала архівний знімок з чоловіком, виховує двох дітей. Нещодавно зірка на своїй сторінці в Instagram поділилася бесідою зі своєю 15-річною дочкою Наною. Єфросиніна задумалася, наскільки правильний поширений демократичний підхід до виховання дітей.

“Діти – квіти життя! І… періодичний розрив мозку! Нещодавно моя Нана відправила мене в нокаут: спершу вона покрутила на пальці мої повчання щодо одного питання, а потім сказала: “ти ж мама, чому не наполягла жорсткіше?” Набивши цей шишак в черговий раз, я задумалася: “а чи правильна ця модна останні роки демократична позиція – бути дитині другом, у всьому домовлятися з нею і змушувати з дитинства нести відповідальність за свої рішення тільки самій?” – задумалась зірка.

Маша Єфросиніна вивчила літературу і дійшла висновку, що змушувати дитину з малих років нести відповідальність за своє життя однозначно не варто.

“Така позиція батьків по відношенню до дітей згубна для останніх. Ні, не те, щоб потрібно було повернути порку і кутки з гречкою… А про позиціонування батька, як безперечного авторитету для дитини, оскільки дитина саме його, авторитету, і потребує”, – вважає Єфросиніна.

Джерело Сьогодні

Не пропустіть