Відомий актор Геннадій Попенко розповів, як з дітьми цілий місяць жив в окупації

Відомий український шоумен та актор Геннадій Попенко вирішив пригадати початок повномасштабного вторгнення. За словами чоловіка, в перші дні війни вій виїхав з Києва. Разом з дружиною та дітьми актор відправився до селища, яке знаходиться в Київській області. Однак, через деякий час воно потрапило в російську окупацію.

Геннадій Попенко розповів, що спочатку його сім’я жила в погребах. Актор дуже хвилювався за рідних та не знав, що чекати від російських військових. “Ми жили буквально під землею перший день чи два. Потім, коли стало зрозуміло, що москалі вже забрали цю територію і вона повністю їхня, наші повернуться чи не повернуться – невідомо, всі обстріли йдуть в той бік, стало зрозуміло, що боятися москальських обстрілів не варто. Десь з другого дня почав заспокоювати своїх і виводити їх з погребів”, – розповів чоловік.

На щастя, згодом селище звільнили від російських окупантів. Геннадій Попенко розповів, що життя в окупації було дуже страшним. Актор не розумів, що чекає на його сім’ю, тому дуже хвилювався. Цей період чоловік пригадує важко. За словами Геннадія Попенка, місяць в окупації був просто нестерпним та складним.

Читайте також: Віталій Козловський показав свою дружину та зізнався, як їй освідчився

Не пропустіть