Відома хореографиня Яна Цибульська зізналась, що її чоловік попросив паузу у стосунках

Знаменита українська хореографиня Яна Цибульська неабияк шокувала мережу. Під час одного з ефірів “Танців з зірками” жінка зі сльозами на очах поділилась неприємною новиною.

За словами Яни Цибульської, її коханий чоловік попросив паузу у стосунках. Хореографиня повідомила, що закохалась у Дмитра Жука ще 10 років тому.

Подружжя познайомилось саме на “Танцях з зірками”. Під час другого сезону танцівники закрутили роман. Вони багато часу проводили разом та щиро вірили у продовження своїх стосунків. У 2018 році закохані одружились.

Яна Цибульська зізналась, що їй дуже складно розповідати про труднощі у подружньому житті. Жінка щиро вірить, що їй вдасться налагодити стосунки з коханим чоловіком.

За словами хореографині, вона дуже злякалась, коли Дмитро Жук запропонував пожити окремо. Однак, Яна Цибульська старається не опускати рук. Зірка впевнена, що все-таки буде разом з чоловіком.

А ще Яна Цибульська повідомила, що довгий час ходили неправдиві чутки про новий роман її чоловіка. За словами хореографині, Дмитра Жука підозрювали у стосунках з Юлією Саніної.

Багато хто говорив, що саме артистка стала причиною їхнього розлучення. Однак, Яна Цибульська категорично заперечує такі чутки. Жінка повідомила, що її чоловік ніколи не перебував у стосунках з Саніною.

Читайте також: Катерина Осадча замилувала мережу красивими фото з нагоди дня народження


Не пропустіть