Відома акторка Наталія Денисенко похизувалась фігурою в купальнику

Наталія Денисенко, яка є відомою українською акторкою, похизувалась розкішною фігурою в купальнику. Разом з коханим жінка знаходиться в теплих краях. Наталія Денисенко насолоджується сонячною погодою й отримує задоволення від відпустки.

Не так давно відома акторка опублікувала нові світлини, на яких продемонструвала своє розкішне тіло. Знаменитість влаштувала красиву фотосесію на яхті. Перед камерою жінка постала в білосніжному купальнику та сонцезахисних окулярах.

На світлинах Наталія Денисенко засвітила плоский животик та похизувалась стрункими ніжками. У дописі акторка повідомила, що на її сторінці в Instagram повинні обов’язково бути фото в купальнику.

А ще жінка повідомила, що під час фотосесії постійно падала. Вітер гойдав її в різні сторони, тому знаменитість не могла втриматись на ногах. Проте, все-таки їй вдалося зробити чудові кадри, на яких Наталія Денисенко показала розкішну фігуру.

Шанувальники побажали закоханим чудово провести час в Єгипті. А ще вони засипали жінку великою кількістю компліментів, оцінивши її форми тіла.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Natalka Denisenko (@natalka_denisenko)

Читайте також: Наталія Денисенко розповіла, що саме їй допомагає відновити сили після важких буднів


Не пропустіть