Відносини Дуа Ліпи та Анвара Хадіда опинились під загрозою

Дуа Ліпа та Анвар Хадід були разом протягом останніх двох років. Проте, за словами джерела, закохані зіштовхнулися із кризою у відносинах. Співачку та її бойфренда вже шість тижнів не бачили разом – зважаючи на все, щільні робочі графіки не дозволяють їм часто перетинатися. “Минулого місяця вони задумалися про те, щоб узяти паузу. Обидвоє перебувають в постійних роз’їздах і важко переносять розлуку. Схоже, це початок кінця”, – поділився інсайдер.

Молоді люди почали зустрічатись у червні 2019 року. В одному з інтерв’ю Дуа Ліпа зізналася, що у цих відносинах почувається комфортно, як ніколи. Також співачка розповіла, що у розпал пандемії вони з Анваром більшу частину часу провели на його сімейній фермі у Пенсільванії. Дівчина зізналася, що розслаблений спосіб життя припав їй до душі: “Ми прокидалися приблизно о 9-9:30, приймали душ, одягалися, снідали. Можна було не поспішаючи погуляти з собакою, потім зайнятися йогою. Приготувати обід, поспілкуватися, подивитися фільм, погратися із тваринами”.

Дуа Ліпа відзначила, що їй було важливо знайти баланс між яскравими проявами кохання та конфіденційністю. “У нас багато спільних спогадів і вражень, природно, іноді нам хочеться всім цим поділитися, – розповіла співачка. – Але, в той же час, особисте життя залишається особистим – ми показуємо лише те, що вважаємо за потрібне. Доводиться йти на поступки, щоб з однієї сторони бути відвертими але, в той же час, не виставляти на загальний огляд надто багато.

Читайте також: Тоня Матвієнко вперше прокоментувала розлучення батьків


Не пропустіть