Ведучий “ТСН” Святослав Гринчук показав свою красиву дружину

Святослав Гринчук, яким є відомим українським журналістом та ведучим програми “ТСН”, показав свою вродливу дружину. Подружжя відвідало сімейну премію в Україні “Родина року”. На захід закохані прийшли в красивому вбранні.

Дружину Святослава Гринчука звати Христина. Жінка має бездоганний вигляд та неймовірну фігуру. На щорічній сімейній премії вона з’явилась у вечірній мереживній сукні темно-синього кольору. Свій елегантний образ Христина доповнила красивою зачіскою та легким макіяжем.

Святослав Гринчук постав перед камерою в класичному чорному костюмі та білосніжній сорочці. Церемонія відбулась ще до оголошення чергового локдауну. Вона пройшла в одному з просторих івентхолів у Києві. На заході Святослав Гринчук забрав почесну відзнаку “Гордість країни” та привітав свою колегу Валентину Хамайко з нагородою у номінації “Родина Року”.

Чоловік зізнався, що щорічна сімейна премія для нього є дуже важливим заходом. За словами чоловіка, “Родина року” надихає його та мотивує ставати кращим для своєї сім’ї. Святослав Гринчук пишається українськими родинами, які усиновили дітей та подарували їм любов й турботу.

Для телеведучого сім’я є дуже важливою в його житті. Чоловік щасливий, що має таку чудову дружину. А ще він задоволений, що відвідав сімейну премію.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, як ледь не вийшла заміж за справжнього шейха


Не пропустіть