Василіса Фролова замилувала мережу світлиною з новонародженим сином

Українська телеведуча Василіса Фролова, яка 7 березня подарувала своєму коханому синочка, вперше показала миле фото з дитиною. Світлину жінка запостила на своїй сторінці в Instagram.

Василіса Фролова лежить на лікарняному ліжку, тримаючи на руках новонародженого малюка. На фото телеведуча щиро усміхається. У дописі Фролова висловлює величезну подяку пологовому будинку, в якому народжувала жінка.

Також Василіса поділилась першими враження від нового статусу. Ставши мамою, жінка відчула найбільше щастя та радість. За словами телеведучої, вона не може передати словами, наскільки сильно її переповнюють емоції.

Василіса Фролова стала мамою в 43 роки. Проте, телеведуча зовсім не шкодує, що в такому віці наважилась народити первістка. За її словами, діти – це найбільша радість, яка може бути в житті будь-якої жінки.

Фани не припиняють засипати Василісу Фролову своїми привітаннями. Вони бажають щасливій мамі міцного здоров’я та терпіння. Шанувальники щиро радіють за жінку й бажають їй лише всього найкращого.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vasilisa Frolova (@vasyafrolova)

Читайте також: Телеведучий Анатолій Анатоліч розсекретив стать своєї майбутньої дитини


Не пропустіть