Василіса Фролова відверто розповіла, що випадково завагітніла під час першого інтиму з Дмитром Котеленцем

Відома українська телеведуча Василіса Фролова, яка в 43-річному віці вперше стала мамою, приголомшила мережу своїм зізнанням. Жінка відверто розповіла, що від Дмитра Котеленця завагітніла випадково.

За її словами, продюсер допомагав телеведучій завозити коробки в нову квартиру. З ним Василіса Фролова була знайома вже давно. Однак, раніше пара не спілкувалась.
Телеведуча зізналась, що інтим з батьком її дитини відбувся дуже спонтанно.

Жінка не очікувала, що завагітніє з першого разу. Також, за її словами, з Дмитром знаменитість довгий час переписувалась в соцмережах. Фроловій було дуже весело проводити з чоловіком час. Проте, Василіса Фролова не підозрювала, що дружні стосунки знайомих можуть перерости в щось більше.

Такими подробицями жінка поділилась у програмі “Олицька”. Молода мама називає першу ніч з Дмитром чимось фантастичним, адже вона не була готова до нового статусу у своєму житті.

Проте, щаслива телеведуча неймовірно рада, що в неї народився син. Також Фролова розповіла, що перебувала у стосунках з Олександром Стрижельчиком. Однак, коли дізналась про вагітність, то відразу з ним розійшлась.

Читайте також: Після розлучення з дружиною Святослав Вакарчук закрутив новий роман


Не пропустіть