Василіса Фролова розповіла, чому не звертається до послуг няні

Популярна телеведуча Василіса Фролова вирішила розсекретити, чому не звертається до послуг няні. Подробицями зірка поділилась у програмі “Зірковий шлях”.

За словами жінки, вона стала мамою у 43-річному віці. Василіса Фролова хоче сповна насолодитись своїм материнством та спостерігати за тим, як росте її дитина.

Сину телеведучої виповнилось вже півроку. Жінка активно з ним подорожує та часто влаштовує ефектні фотосесії. Однак, Василіса Фролова теж дуже втомлюється. Вона постійно не висипається та, навіть, розказувала, що ледь не впала у депресію.

Проте, попри все це жінка не звертається до послуг няні. Вона не хоче, щоб з її дитиною перебувала абсолютно чужа людина. Також зірка українського шоу-бізнесу додала, що її вагітність була зовсім незапланованою.

Однак, Василіса Фролова ні на мить не пожалкувала, що стала мамою. Телеведуча навпаки дуже щаслива. Вона насолоджується кожною хвилиною свого материнства та ділиться враженнями від нового статусу.

Шанувальники щиро пораділи за Василісу Фролову, назвавши її ідеальною мамою. А ще, за словами фанів, телеведуча є прикладом для багатьох жінок, які бояться народжувати первістка в такому віці.

Читайте також: Стало відомо, який подарунок на 13-річчя Потап вручив своєму сину


Не пропустіть