Валентина Хамайко розповіла, як поборола кризу у стосунках з чоловіком

Українська телеведуча Валентина Хамайко разом з коханим чоловіком написали книгу, в якій розкрили секрети ідеальних стосунків. Проте, за словами жінки, були часи, коли подружжя ледь не розійшлось.

У програмі “Життя відомих людей” Валентина Хамайко зізналась, що спочатку в пари були дуже погані стосунки. Телеведуча розповіла, що всі проблеми розпочалися з того часу, коли жінка залишилася в декреті з дітьми. Її коханий наполягав, що заробляти гроші в сім’ї повинен чоловік, тому телеведуча підтримала Андрія. Проте, пізніше Валентина зізналась, що рішення залишитись в декреті було поганою ідеєю.

В подружжя розпочались серйозні сварки та непорозуміння. За словами телеведучої, її чоловік майже не приділяв уваги дружині та дітям. Увесь свій час він присвячував роботі. Пізніше Валентина Хамайко дізналась, що її тато загинув, а мама сильно захворіла. Стосунки між подружжям лише погіршувалися.

Також чоловік телеведучої втратив роботу. В нього почалися фінансові труднощі. Проте, Валентина підтримала коханого й пара розпочала стосунки з чистого аркуша. Пізніше жінка влаштувалась на роботу й нарешті порозумілась з Андрієм.

Читайте також: Віктора Павліка розкритикували за погані умови, в яких живе його мама


Не пропустіть