В мережі з’явились цікаві факти про історію кохання Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко

Ведучий програми “Світ навиворіт” довгий час був завидним холостяком. Однак, у 2016 році він все-таки зустрів своє кохання. Обраницею чоловіка стала українська модель Олександра Кучеренко.

Спочатку в пари були лише ділові стосунки. 23-річна Олександра Кучеренко стала партнеркою ведучого у програмі “Танці з зірками”. Через деякий час, їхні стосунки переросли у романтичні.

Дмитро Комаров старший за свою кохану аж на 14 років. Однак, різниця у віці ніяк не впливає на стосунки подружжя. У 2019 році пара одружилася. Однак, чоловік довгий час не розповідав про особисте життя. Про його одруження ЗМІ дізналися пізніше. За словами Комарова, весілля відбулось у Єрусалимі.

Відразу після одруження закохані відправились у Берлін. Там пара чудово провела час. Олександра Кучеренко постійно підтримує свого коханого. Вона в будь-який момент може зібрати валізу та відправитись у спонтанну поїздку з чоловіком. Також стало відомо, що зараз подружжя дітей не планує. Однак, в майбутньому Дмитро Комаров мріє про сина.


Не пропустіть