В мережі показали, який вигляд мали українські зірки на своєму випускному

Зірки українського шоу-бізнесу дуже рідко показують свої архівні фото. Велика кількість артистів не публікує такі світлини, тому що соромиться. Проте, є ті, хто зовсім не боїться показувати архівні фото. Не так давно в мережі з’явились кадри, на яких показали зовнішній вигляд українських зірок на випускному.

Однією з таких зірок стала Ірина Білик. Артистка заявила, що в шкільні роки була дуже сором’язлива. Однак, вже тоді вона проявляла свої вокальні здібності. Зірка, навіть, виконала авторську пісню на своєму випускному.
Відомий продюсер та репер Потап теж показав, яким був на випускному. Фани не зразу впізнали артиста, адже колись в нього була густа шевелюра на голові. Чоловік позує в білосніжній сорочці та костюмі сірого кольору.
Співачка Альоша зі шкільних років майже не змінилась На випускний вона обрала довгу сукню з абстрактним принтом. Артистка позує з батьками й мило усміхається.
Відомий виконавець Віталій Козловський теж показав світлину з випускного. Він одягнений в костюм, який був створений за власним дизайном. Артист мріяв про сцену ще зі школи, тому постійно брав участь в різних заходах та писав власні сценарії.


Не пропустіть