В мережі показали, як змінювався образ Святослава Вакарчука протягом 25-ти років

Відомий український артист Святослав Вакарчук покорив своїм особливим голосом серце не однієї жінки. Велика кількість фанатів з нетерпінням чекають на нові треки музиканта та постійно цікавляться його життям.

Не так давно в мережі з’явились архівні кадри, на яких показали артиста в молодості.
Імідж Святослава Вакарчука дуже часто змінювався. Фани не встигали насолоджуватись його стильними образами, адже чоловік постійно їх змінював.

25 років тому фронтмен гурту “Океан Ельзи” ходив зі скуйовдженим волоссям та нерівним чубчиком. Він одягав яскраве вбрання, яке відразу привертало увагу багатьох фанатів.

На архівному фото Святослав Вакарчук позує у стильній атласній сорочці з незвичним принтом. Через деякий час артист вирішив кардинально в собі щось змінити.

Він відростив довге волосся та став схожим на справжню рок-зірку. Потім музикант відчикрижив пасма до плечей та повернув свій чубчик. На шиї виконавець постійно носив намисто та хизувався легкою щетиною.

Через деякий час волосся Святослава Вакарчука знову стало коротким. А ще музикант неабияк зайнявся собою. Він накачав м’язи та продемонстрував підтягнутий прес. З роками в артиста з’явилась сивина. Однак, це зробило його ще більше привабливішим та мужнім.

Читайте також: В мережі показали, як Джамала змінилась за 20 років на сцені


Не пропустіть