В мережі показали, як зараз виглядають Сталлоне, Шварценеггер та інші зірки бойовиків 90-х

В кінці минулого століття голлівудські фільми тільки починали завойовувати серця глядачів по всьому світу. Актори, які зіграли головних героїв, назавжди запам’ятались глядачам молодими та відважними.

Проте, з того часу пройшло багато років. Зірки бойовиків 90-х кардинально змінились. Не так давно в мережі, показали, як зараз виглядають актори, які колись були неймовірно популярними.

Одним із таких акторів є Брюс Вілліс. Чоловік прославився в таких фільмах, як “Міцний горішок”, “П’ятий Елемент” та багато інших. Зараз актору вже 66 років. Він продовжує зніматись у фільмах та отримує від цього велике задоволення.
Арнольд Шварценеггер став популярним завдяки бойовику “Термінатор”. Після того, як фільм вийшов на екрани телебачення, чоловіка почали відразу впізнавати. Зараз актору виповнилось 73 роки.
Сильвестра Сталлоне вперше побачили у фільмі “Рембо”, “План втечі” та інші. Завдяки своїй ролі чоловік здобув величезну популярність. Зараз йому 74 роки.
Жан-Клод Ван Дамм став відомим завдяки головній ролі у фільмі “Кривавий спорт”. А ще актор засвітився в “Універсальному солдатові”. Зараз чоловіку 60 років.
Жан Рено є відомим французьким актором. Величезну популярність він здобув у фільмі “Леон”, зігравши роль найманця. Також чоловік знявся у “В очікуванні дива” та “Мала з характером”. Цього року актору виповниться 73 роки.

Читайте також: Олег Винник зізнався, чому приховує особисте життя


Не пропустіть