Українські зірки влаштували зворушливу фотосесію з безпритульними тваринами

На сьогоднішній момент в світі нараховується величезна кількість безпритульних тварин, яким немає що їсти та де жити. Наші українські зірки вирішили покращити цю ситуацію та взяли участь у зйомках соціального фотопроєкту на підтримку безпритульних тварин. Серед них були Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Монатік, Ірина Білик та багато інших.

Артисти знялися для календаря разом із тваринами. Притулок, в якому вони живуть, знаходиться під Києвом. Таку інформацію повідомила пресслужба MONATIK.

Організаторкою та засновницею проєкту є Олександра Малиновська. Вона поділилася своєю думкою щодо безпритульних тварин. Жінка розказала, що проєкту виповнилось 5 років, але, на жаль, багато притулків ще й досі не фінансуються.

За словами Малиновської, в період пандемії безпритульні тварини потребують ще більше допомоги. Вона закликала людей бути не байдужими та подумати не лише за своє здоров’я чи життя. Завданням організації є привернення уваги до проблеми бездомних тварин та допомога притулкам.

Календар, в створенні якого взяли участь українські артисти, вийде в 2021 році. Кошти, які отримають з його продаж, використають на підтримку бездомних тварин.

Читайте також: Настя Каменських показала кумедне фото зі спортивної прогулянки з Потапом


Не пропустіть