Українці на AmfAR Cannes Gala 2021

За день до закриття Каннського фестивалю відбувся 27-ий щорічний благодійний аукціон AmfAR Cannes Gala 2021, який зібрав 11 мільйонів доларів. На червоній доріжці гала-вечора сяяли відомі голлівудські зірки: Орландо Блум, Реджина Кінг, Карін Ройтфельд, Рейчел Броснахен, Вікі Кріпс, Ніна Добрев, Джуліанна Хаф, Белла Торн, Даррен Крісс, Кет Грехем, Стелла Максвелл, Роуз Бертрам і багато інших.

Серед гостей благодійного вечора також були українці: Сергій Воронцов (засновник бренду SV Atelier), Санта Дімопулос (колишня солістка групи ВІА Гра) і Анна Андрес “Міс Україна Всесвіт – 2014”

Сергій Воронцов на AmfAR Cannes Gala 2021

Український стиліст по волоссю Сергій Воронцов з’явився на червоній доріжці благодійного вечора в костюмі від Billionaire і з крокодиловою сумкою Hermes. У 2005 році Сергій заснував бренд Hair Diamond, який пізніше був перейменований на SV Atelier. Компанія займається розробкою запатентованих систем заміщення волосся.

“Наші системи – це продукт, який увірвався в індустрію волосся і буквально перевернув все догори дригом. Системи є абсолютно революційним продуктом, справжньою інновацією. Їм немає аналогів, “- ділиться Сергій. “Багато років шляхом проб і помилок ми вдосконалювалися і розвивали наш бренд і зараз наші послуги користуються попитом не тільки в Україні, а й за кордоном”.

Філософія компанії, за словами стиліста, полягає в тому, що кожна жінка може відчувати себе жіночною, гармонійною, сексуальною, залишаючись при цьому самою собою.

Також Сергій запевнив, що дуже радий бути присутнім на гала-вечорі. “Подібні заходи відкривають очі на дуже важливі речі і проблеми. Але, що більш важливо, дозволяють зробити внесок в боротьбу з ними”.

Санта Дімопулос і Анна Андрес на AmfAR Cannes Gala 2021

На благодійному вечорі також можна було зустріти колишню солістку группи ВІА Гра і переможницю українського шоу “Танці з зірками” Санту Дімопулос. Українська красуня з’явилася на доріжці в компанії подруги Анни Андрес, яка в 2014 році завоювала титул “Міс Україна Всесвіт”.

Для світського виходу колишня учасниця “ВІА Гри” вибрала чорне плаття Versace в підлогу, декороване великими золотистими брошками. Високі розрізи відкривали довгі ноги співачки і хвилювали фантазію.

Для виходу в світ Анна зупинила вибір на білій сукні Elie Saab. Дівчат жартівливо порівняли з білим янголом та чорним демоном.


Не пропустіть