Учасниця проєкту “Холостяк” Анна Богдан назвала справжню причину розлучення з політиком

Учасниця романтичного проєкту “Холостяк” Анна Богдан вперше розповіла, що стало справжньою причиною розлучення з чоловіком. За словами дівчини, вона була одружена з екскерівником Офісу Президента Андрієм Богданом. У ток-шоу “Як вийти заміж?” Анна Богдан розповіла, чому розлучилась з чоловіком.

За словами дівчини, спочатку в пари були чудові стосунки. Її колишній чоловік робив коханій дорогі подарунки, відпочивав з нею за кордоном та планував дітей. Проте, через деякий час Анна Богдан не впізнала свого обранця. Він став занадто агресивним та ревнував дівчину до кожного зустрічного.

Також учасниця проєкту “Холостяк” зізналась, що ексчоловік, навіть, забороняв їй виходити на роботу. Через постійні ревнощі закохані сварились та не могли знайти спільної мови. Через деякий час Анна прийняла для себе важливе рішення. Вона подала на розлучення й переїхала від Андрія Богдана.

За словами дівчини, вона абсолютно готова до нових стосунків. Анна Богдан щиро вірить, що саме на проєкті зможе побудувати щасливу сім’ю. Вона бореться за серце Михайла та сподівається на щасливий фінал.

Читайте також: Камалія похизувалась розкішним особняком й показала, як проводить час з сім’єю


Не пропустіть