У ботфортах та міні-сукні дружина Володимира Остапчука похизувалась стрункими ніжками

Дружина Володимира Остапчука часто дивує своїх шанувальників яскравими та ефектними образами. Христина Горняк має відмінну форму тіла, тому постійно демонструє свою фігуру.

Не так давно жінка взяла участь у новій зйомці, на якій постала в дуже спокусливому образі. Дружина Володимира Остапчука одягнула міні-сукню чорного кольору. Свій пікантний образ вона доповнила ботфортами та стильною зачіскою.

На сторінці в Instagram Христина Горняк поділилась спокусливим роликом, в якому похизувалась стрункими ніжками. Дружина Володимира Остапчука грайливо позує на кубі та задирає ніжку до гори. Під спокусливу музику вона щиро сміється та кокетливо показує вигини свого тіла.

А ще жінка продемонструвала красивий ланцюжок на шиї, яким підкреслила свій образ. У дописі Христина Горняк повідомила, що може бути абсолютно різною. Інколи жінка дуже скромна та зосереджена, а деколи буває справжньою кокеткою з чортиками та вогниками в очах.

За словами нотаріусині, її чоловік ніколи з нею не занудьгує. Відвертий ролик жінки оцінило багато фоловерів. Вони вподобали спокусливий образ Христини Горняк, назвавши її багатогранною. А ще, за словами шанувальників, саме такою повинна бути справжня жінка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений kristygor (@kristygor)

Читайте також: Леся Нікітюк зізналась, що зламала зуб, коли їла раки


Не пропустіть