Третя жінка звинуватила Кріса Нота у сексуальних домаганнях

Історія продовжується. Тільки вчора стало відомо, що дві жінки подали заяву до суду, в якій звинуватили виконавця ролі Містера Біга у серіалі “Секс у великому місті” актора Кріса Нота у сексуалізованому насильстві. Тепер з’явилася третя ймовірна жертва.

Жінка, яка виданню Daily Beast представилася ім’ям Ава, у подробицях розповіла про інцидент за участю Кріса Нота, що стався у 2010 році. 11 років тому, коли дівчині було 18 років, вона працювала хостес та співачкою у нью-йорськському ресторані Da Marino, частим гостем якого був Кріс Нот. У заяві виданню Ава стверджує, що актор, який майже щоразу приходячи до закладу перебував у стані алкогольного сп’яніння, одного разу заманив її до офісу, де спробував зґвалтувати. Він намагався зняти з неї одяг.

Я говорила “ні”, але він не чув … – наводить слова Ави Daily Beast, – наступного дня все моє тіло було в синцях.

Дівчині вдалося втекти після того, як вона пообіцяла Ноту зустрітися з ним в іншому місці та в інший час. Вона розповіла про те, що сталося своїм батькам, які були в дружніх стосунках з власником ресторану. Проте, господар закладу відкинув усі претензії дівчини до Кріса Нота, оскільки не повірив, що відомий актор міг зацікавитися звичайним хостесом.

За словами Ави, вона мовчала всі ці роки, але перегляд документального фільму про Джеффрі Епштейна воскресив у ній спогади, і тепер вона вважає своїм обов’язком розповісти про те, що сталося, оскільки замовчуючи злочин, почувається співучасником.

Представник актора вже відреагував на нові звинувачення і заявив, що Кріс Нот “поняття не має про те, що сталося, і взагалі не знайомий з цією жінкою”.

Читайте також: Андрій Данилко розчулив мережу дитячою світлиною


Не пропустіть